Menu Zamknij

ODWOŁANO

Z Okazji Dnia Dziecka my, tj. Stowarzyszenie PATRIA wraz z Fundacją „Zdrowie” im. Teresy Ratuszyńskiej organizujemy w Warszawie 4 czerwca br. o godz. 17-tej Koncert charytatywny, z którego dochód będzie przeznaczony na pomoc polskim dzieciom żyjącym na Ukrainie.

Wiele z tych dzieci, to w konsekwencji obecnego konfliktu wojennego półsieroty, których los jest nam Polakom szczególnie bliski. Będziemy im pomagać. M.in. zorganizujemy im w Polsce wakacyjny obóz patriotyczno-sportowy. Wystąpi m.in. znany muzyk jazzowy – Andrzej Jagoda-Jagodziński. Ma przyjechać polski chór dziecięcy z Wołynia…

Bilet na koncert kosztuje 300zł. Można wpłacać i wyższe kwoty, do czego gorąco zachęcamy. Jeśli ktoś nie może przybyć – prosimy o wpłatę dowolnej sumy na poniższe konto Stowarzyszenia z opisem „Polskim dzieciom na Ukrainie”.

Wpłaty prosimy dokonywać na konto Stowarzyszenia PATRIA z opisem: „Bilet na koncert charytatywny – Polskim Dzieciom na Ukrainie”: Stowarzyszenie PATRIA PKO Bank Polski nr konta: 88 1020 4900 0000 8502 3477 7237 Prosimy także o maila informującego o wpłacie na adres: kontakt@patria.edu.pl – zwrotnie poinformujemy o szczegółach, prześlemy imienny bilet.

Serdecznie zapraszamy! Pomóżmy polskim dzieciom z Ukrainy!

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Informacje przechowywane są w bazie danych na serwerze. View more
Akceptuję
Odrzucam